Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

Škola tarotu

Škola probíhá v Kafe Atrium.

Nechaly jsme si od Honzy z Dzomsy vyložit karty a stálo v nich, že se budeme vídat čím dál častěji. A přesně to teď plánujeme! Od září u nás v Kafe Atrium ve spolupráci s Honzou startujeme pravidelnou nedělní tarotovou školu, na kterou vás všechny srdečně zveme. 

Poprvé se setkáme v neděli 11. 9. a potom každých 14 dní v neděli od 18:00 do 21:00. Pro koho je kurz vhodný?Pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit vykládat tarot "jen tak", i pro všechny, kteří zvažují budoucí práci s klienty. V kurzu budeme postupovat od absolutních základů po složitější témata a oblasti. Co se všechno naučíme?Na samotném začátku se seznámíme s principy, které tarot symbolizuje. Osvojení základních principů nám umožní lépe porozumět významům jednotlivých karet a přirozeně se orientovat ve výkladu. Prozkoumáme souhru karet z velké a malé arkány a ukážeme si, jak detail vytváří celek a celek detail a jak se vzájemně doplňují a snoubí. Povíme si o živlech a o jejich základních vlastnostech, což nám pomůže pochopit význam a symboliku karet malé arkány. Právě osvojení si těchto principů nám nejvíce pomůže pracovat s tarotem komplexně při výkladech i meditacích.


V pozdějších lekcích se naučíme počítat tzv. Tarotový horoskop a ukážeme si, jak nám dokáže být nápomocen při práci se sebou i s klienty. Každý rok je pro nás něčím specifický a to je právě to, co nám tarotový horoskop poodhaluje. Zjistíme tak náš celoživotní princip, který vypovídá o tom, co v tomto životě máme rozvíjet, zušlechťovat, zmírňovat a transformovat. Ukáže nám desetileté cykly, které nás provází a u kterých se můžeme všimnout karmických principů, které máme ve svých životech. Kdo školu povede?

Naším průvodcem a učitelem na tarotové cestě bude Honza.


Přečtěte si o něm v krátkém medailonku, který pro vás napsal:

"Od roku 2004 se věnuji práci s lidmi. V začátcích jsem nabízel především poradenství formou výkladu tarotu, bylinkářství a časem i školu práce s energiemi živlů a školu run, které nejsou zdaleka jen pro výklad a věštění. Čím dál více jsem si ale uvědomoval, kolik lidí je nespokojených se svým životem, stále někam utíkají, stejně jako jsem utíkal já sám. Uvědomil jsem si, že tudy cesta evoluce nevede a začal více zkoumat kompatibilitu lidského těla a vědomí. Pozoroval jsem veškeré souvislosti mezi orgány lidského těla, živly a lidskou psychikou a chováním. Na základě těchto víceletých studií, pozorování a cvičení jsem začal vytvářet koncept současných služeb s cílem inspirovat každého z nás k sebepoznání, sebepřijetí, nalezení vlastní cesty a rozvíjení schopností, které máme propůjčené do tohoto života. Z dlouhodobého hlediska k harmonii nevede jiná cesta, než začít pracovat sám se sebou".


Stále je co se učit, proto se těším na vzájemná setkání na rozličných kurzech a akcích, na kterých se budeme vzájemně inspirovat a směle kráčet stezkou poznání. 

Jak se na školu přihlásím?

Napište nám e-mail na info@kafeatrium.cz. 

S dotazy se obracejte přímo na Honzu na tel. 724790932. 

Co budu potřebovat? - Pokud máte své vlastní karty, klidně si je přineste, nezbytné to ale není. Vezměte si s sebou také papír a tužku na poznámky. 

Kolik kurz bude stát? - Celý kurz stojí 2700 Kč. Součástí ceny je 9 lekcí a komplexní skripta, která budou vaše. Na lekce můžete přicházet i jednotlivě, samostatná lekce stojí 350 Kč ( v tomto případě se skripta platí zvlášť ). 

Pro celistvý zážitek doporučujeme absolvovat celý kurz. 

Jaká je kapacita? - Kapacita kurzu je omezená na 8 osob, proto se přihlašujte co nejdříve! Moc se těšíme.


Honza R.

Lucemburská 21, Praha 3, 13000

+420 724 790 932

@dzomsaart