top of page
  • Obrázek autoraHonza R.

Hromnice 2023


Zítřkem nám nastává období Hromnic, které letos budou skutečně podstatné. Nejedná se přímo o ten den samotný, ale o to, co se nám spustí v následujících dnech a týdnech. Tento svátek je v posledních dekádách poněkud opomíjený.
Co se vlastně v tento čas odehrává s naší planetou a proč ho naši předkové slavili? Je to den, kdy se děkuje za přežití zimy a s vděčností si připomínáme, že i když nás čeká ještě pár studených týdnů, jaro je již blízko. V tomto období totiž začíná zemské jádro zvyšovat své vibrace a tyto rezonance probouzejí a zvyšují aktivitu všem dračím žilám. Dračí žíly jsou energetické rozvody planety, stejně tak, jako my máme krevní soustavu a krevní řečiště. O to zajímavější a podstatnější jsou Hromnice (Imbolc) tento rok, neb v minulém týdnu došlo k tomu, že se jádro na chvíli plně zastavilo a poté se opět rozjelo v nových rezonančních pásmech. Toto je v podstatě ten velký restart, na který jsme čekali a několik posledních let, v rámci všech změn, se na něj připravovali.


Touto událostí je spuštěná celá nová časová osa reality, podpořená ještě dvěma událostma, které se odehrávají v tomto týdnu a vytvářejí tak dynamickou trojjedinost sledu událostí, které nejsou a nikdy nebyli náhodné. Již nějakou dobu se k naší planetě přibližuje kometa, která právě dnes a ve dnech příštích bude prolétat kolem Země nejblíže. Komety jsou v podstatě vysokovibrační náboje, specificky usměrněné a nabité ( navoltované ). Tato kometa je jasně zelená, se žlutým ohonem. Za chviličku se k ní vrátíme. V neděli nastává úplněk, a neb je měsíc od Země nejdál, čeká nás něco, co vědci nazývají mikroúpňkem. Měsíc jednoduše dělá prostor frekvencím, které sem přináší kometa, v období Hromnic, kdy se probouzí zemské jádro.


Toto jest ta posvátná trojnost. Zemské jádro upevňuje naše ukotvení, úplněk posiluje naše odhodlání srovnat si strachy, pudy a obavy v našem podvědomí a kometa přináší frekvence kompatibilní s naší srdeční čakrou. To vše vyvolá silné vlny, které na nás budou v příštích týdnech působit a podněcovat nás k překonání vlastních strachů, k jejich pochopení, přijmutí a rozpuštění. K cestě do našeho srdce, ve kterém nacházíme skutečný klid a začínáme se dlouhodobě chovat a žít jinak a vystupujeme tak z našich pudových návyků ( žlutý ohon komety je kompatibilní s naší třetí čakrou, solar plexem, egem a pudy) . Toto celé je velký restart, otevírající nám možnost se svobodně rozhodnout, zda chceme udělat pár kroků vpřed a začít častěji a častěji vstupovat do chrámu srdce, či zda chceme zůstat žlutým ohonem a dál jen nechat naše pudy a ego, aby s námi zmítaly a my byli sobečtí a dělali věci na úkor druhých.


Volba je na nás.


Můžeme se otevřít sobě i světu, chodit častěji ven a do přírody, pozorovat noční oblohu, západy a východy slunce… Zkrátka jedno podněcuje druhé .


Toto je obrovský dar, který jsme dostali shůry. Zastavme se na chvilku v našich životech a zauvažujme nad tím, jak dál 😊Kdo potřebuje průvodce, jsem zde pro vás a mějte ve vědomí, že cesta je život a život je krásný. Hodnoty srdce jsou nadčasové a životem oplývající. Hodnoty pudů jsou dočasné a jsou vždy jen o přežívání. Je čas…

Děkujeme a kráčíme životu vstříc !


78 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page