top of page
  • Obrázek autoraLucka S.

Díl 1. Příběh neposedné duše
Byla jednou jedna neposedná a zvědavá duše, létala si z planety na planetu a nabírala zkušenosti. Jednou potkala vír, který obestíral planetu, měnil barvy ve vteřinách, a tak si duše řekla, že se s ním skamarádí, připlachtila k němu a začala dorážet.


Přelétala dovnitř víru a zpět, měnila svou barvu stejně jako vír, vír se otřásal chichotem, protože neposedná duše ho svými přelety neuvěřitelně lechtala. Za chvíli už nemohl chichotem měnit barvu a zůstal šedivý.


Neposednou duši to zarazilo a začala se vyptávat. "Proč už neměníš barvy? Já chci mít zase jinou barvu ne šedivou tu nechci, v té mi není dobře, nemůžu si s ní hrát."

Vír se rozesmál a řekl:, "proto abych mohl zase měnit barvy musím nabrat síly, vyčerpal jsem se tvými přelety a teď potřebuji zůstat šedivý a neutrální."


Duše, protože měnila barvu stejně jako vír, byla také šedivě jiskřivá, ale už jí přestával bavit pohyb, necítila radost ani smutek jen tak byla a v tichosti bez pohybu čekala. Po době, která se duši zdála dlouhá, ale pro vír byla velice krátká, znovu Vír začal kroužit a měnit barvy.


Duše se tentokrát zeptala víru, zda může prolétnout tam a zpět a vír souhlasil. Duše pomalu prolétla dovnitř víru a ven a najednou se ze šedivé rozzářili všechny barvy a duše začala více jiskřit.


Již nebyla tolik neposedná, stále byla zvídavá, a tak navštěvovala stále více planet a hrála si s barvami, které měla v sobě. Jednoho dne se rozhodla, že chce další zkušenosti. Připlachtila k víru a požádala, zda může seskočit do víru a přenést se na planetu Zemi.


Uslyšela hluboký hlas, který řekl: „Ano, dlouho na tvé rozhodnutí čekám „.


Duše se na nic nepřipravovala jen věděla, že ji čekají nové zkušenosti. Rozběhla se a skočila.


Pokračování příště....


Lucka Š. - průvodkyně srdcem. Mými nástroji jsou upřímnost, meditace, vědomá práce s tělem a relaxace.


26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ženy a jizva

Rozcestí.

bottom of page