Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

Pomozte nám růst - prodej voucherů spouštíme 1.11.2021

Každý Váš příspěvek nám pomůže budovat Dzomsu a vytvořit úžasné místo, kde se potkávají lidé. 

Zakoupením voucheru, nebo dárku pro Vaše blízké nás podpoříte. Výtěžek bude věnován na dokončení ateliéru, kde bychom rádi pořádali akce pro děti, workshopy a jiné setkávání.


Investice na dokončení ateliéru

cílová částka - 200 000,-

vybráno (k 1.11.2021) - 0,- Kč


20% z prodeje voucherů nebo dárků bude přímo investováno do rekonstrukce ateliéru

kliknutím na fotku budete přesměrováni do obchodu.


Pro všechny, kdo se potřebují zorientovat ve své životní situaci, rozhodnout se, jaký přístup je optimální k určitým situacím do budoucna i nahlédnout do minulosti a objevit zdroj cyklických potíží.

Jedná se o dlouhodobou školu zaměřenou na práci se sebou, ve které poznáváme a učíme se pracovat s živly na hmotné, emocionální a mentální úrovni. Učíme se o spojitosti člověka s vesmírem a přírodou a každý při této škole odhaluje své vyšší já. Výuka probíhá dle domluvy, může být jednou týdně, jednou za tři týdny, či jednou za měsíc, zkrátka podle potřeb každého jedince. Cílem je najít si vědomě svůj styl na cestě životem a stát se soběstačnou jednotkou, která tvoří.


Den za dnem Dzomsa roste, zakoupením voucheru nám pomůžete Dzomsu nejen dotvořit, ale dále rozvíjet, tak abychom se mohli potkávat. Děkujeme


Den za dnem Dzomsa roste, zakoupením voucheru nám pomůžete Dzomsu nejen dotvořit, ale dále rozvíjet, tak abychom se mohli potkávat. Děkujeme