Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

Dzomsa nabízí prostor a příležitost všem umělcům z jakéhokoli místa na planetě. Dzomsu můžete využít pro setkávání s jinými umělci, výstavy vašich děl, fotografický ateliér, cestovatelské večery, literární čtení. Můžete se zúčastnit kterékoli z našich akcí nebo využít náš prostor k prezentaci vlastního talentu. Dzomsa má vždy dostupná řešení.

Pronájem Dzomsy

Nabízíme prostory k pronajmu pro Vaši akci, workshop, přednášku, oslavu či setkání s přáteli. Dzomsa, je místo, kde se potkávají lidé. Přidej se k nám, sdílej svoji myšlenku a my ti rádi nabídmeme prostor.

Dokážeme zajistit catering, občerstvení, doprovodný program, fotografické služby, projektor, plátno, ozvučení a jiné dle domluvy.

Kapacita Dzomsy je 35 sedících lidí, případně lze pronajmout i ateliér ve vnitrobloku

Akce v Dzomse

U nás se pořád něco děje. Pořádáme pravidelné cestovatelské a literární večery. S Honzou R. se pravidelně vypravujeme do hlubin lidské duše, povídáme si o tarotu a osudu nad šálkem dobré kávy. Múžete si u nás dokonce i namíchat svůj aromatický olej.

Pokud máte nápad na vlatní akci, ozvěte se nám

Fotoateliér

Někteří, kteří přicházejí do Dzomsy, jsou jako Mozart. Dokážou si představit vše, co chtějí říct, a potřebují jen prostor k vyprávění příběhu. Jiní někdy potřebují pomoc, aby jejich nápady a myšlenky vykrystalizovaly v hotový produkt. Dzomsa je místem pro mozkovou bouři nápadu nebo místem, kde lze mistrovské dílo dotvořit.


Přijďte si napsat vlastní příběh v ateliéru vashek_photo

Blog Honzy R.

Do života nám přichází různé situace a události. Nebo se právš potřebujeme rozhodnout na kterou cestu odbočit. Třeba se nám zdál sen a my se mu snažíme porozumět.

V blogu Honzy R. lze najít odpovědˇna řadu otázek. A pokud hledáš prostor pro svůj vlastní blog, rádi ti nabídmeme prostor.

Přečtěte si jako první, co je nového