Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

O LETOŠNÍM PŘEDJAŘÍ

05.02.2022

Krásnou sobotu všem! V tomto týdnu nám Hromnice odstartovali přípravu na jaro. Co všechno se tímto obdobím vlastně spouští? K vytvoření celého obrazu si nejdříve zacestujeme lehce do minulosti o deset let zpátky.

Rok 2012 nám odstartoval další etapu nového věku, na který se planeta Země již pár dekád připravovala. Rozhodlo se, že se život ve hmotě bude ponechávat a pokračovat a díky tomu se všem mezi lety 2012 až 2014 udály dosti zásadní změny v životě. Proč se tak dělo? Každý, kdo se vyvíjí ve hmotě a nemá za sebou mystickou smrt, je pod evolučním principem karmy, zákonu akce a reakce. Tím, že se rozhodlo o pokračování života zde na modré planetě, se automaticky každému z nás uvolnila a byla seslána dolů další dávka našich karmických zkušeností a principů, skrz které se posouváme a vyvíjíme. Proto nám v tomto období začal život nabírat jiné obrátky, což se začalo projevovat v letech dalších. S příchodem nového věku padli i staré závazky, sliby a úmluvy, což nás v tomto novém období velmi učí o tom, co je to slib, k čemu se zavazujeme a zároveň nás principy nového věku jasně a nekompromisně vedou k disciplíně a odpovědnému přístupu. Kdo se neodnaučí být slibotechnou, tomu se bude žít dosti drsně :D Vše nás učí být již opravdu sami sebou a tvořit to, co opravdu tvořit máme.

Letošními Hromnicemi tento princip, deset let nabíjený, vstupuje nyní již plně do hry. V zemském jádru v období Hromnic dochází k zesílení vibrací a energie života a tvoření začíná prostupovat do všech dračích žil země a probouzí přírodu i nás ze zimního spánku. V posledních dvou letech byla geomagnetická síla zemského jádra nejslabší za posledních několik století. V takovém období se všichni cítí nestabilní, nejistí z příchodu nových věcí a vládnoucí systém dělá vše proto, aby udržel lidi ve strachu, panice a vzájemné zášti, neb pouze takovým lidem lze vládnout, pouze takové lidi lze ovládat. Naučili jsme se z pohodlnosti slepě věřit vládnoucímu systému, místo toho přirozeně důvěřovat vesmíru. Ale pouze upřímná důvěra ve vesmír a jeho život je nyní jediným klíčem k cestě dál. Nezáleží na tom, jak si vesmír představujeme, jak si ho vnitřně nazýváme a oslovujeme, záleží pouze na tom, zda jsme v tomto směru upřímní. Zemské jádro začíná nabírat na síle a tato energie nás, přes první čakru, která je v podstatě stejným principem, jako jádro, ukotvuje a otevírá nové možnosti k tvoření a žití. Momentálně se vše dolaďuje a dámy mají přednost, tzn všem ženám, nelekat se, že se teď s první čakrou, pohlavními orgány a podbřiškem dějí věci rozličné. Vše se rovná jak má a pokud jste svým přístupem k sobě šli proti přirozenosti toho, co máte žít, je nyní čas vše nahodit na správnou kolej a ty fyzické projevy vám dávají jasně najevo, co je třeba dělat. Pokud v tom hodně lítáte a nevíte si rady. Můžeme se zkontaktovat a na celou situaci se podívat a najít přirozený přístup. A žádné strachy, nás kluků se tyto změny týkají také a nastupujeme do nich hned po únorovém úplňku.

Hromnicemi se otevřela mohutné vlna, která nás jasně učí : Už buď sama/sám sebou! Bez výmluv, bez keců, bez ptaní jak. Jak je jen hlav, ale odpověď má každý ve svém srdci a ve svém svědomí. Kdo se v předjaří začne vydávat pravidelně touto cestou, s odvahou, lehkostí a bez vytáček, tomu řeka života letos přinese a otevře možnosti do příštích let, ze kterých bude vnitřně tančit. O všem si rozhodujeme sami a rozhodnutí je na každém z nás. Nikoho do těchto rozhodnutí nutit nemusíme, máme vlastní píseček :D A přístupem k sobě můžeme inspirovat jiné. Tak směle dál ! A už bez slibování, stačí to dělat 😊

Krásné předjaří,

Honza R