Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

21. 1. 2022 - 16:00 Kafe s oleji - Young Living day.


Pravidelné aromaterapeutické setkávání s božskou vůní esencí a fajn lidmi u kávy.

VSTUP VOLNÝ

Na místě si za příspěvek 200 Kč budete moct vytvořit svůj vlastní parfém s oleji.

Odpolednem provází:

ERIKA RIA HÁJKOVÁ s esencemi žije již řadu let.

Rostliny se postupně staly její největší láskou. Jedním z jejích životních poslání je s pomocí jejich síly pomáhat ženám, aby našly sílu vlastní. Proto založila projekt První krůčky s esencemi, který si klade za cíl podpořit ženy a jejich zdraví i finanční soběstačnost.

Kromě toho pracuje s esencemi i ve své soukromé praxi, v níž je zapojuje do vlastního systému tzv. Intuitivního koučinku, spolu s množstvím dalších metod, které studovala (meditace, kraniosakrální biodynamika, šamanské léčení, homeopatie, masáž a mnohé jiné).

BARBORA VAHALOVÁ se do esenciálních olejů Young Living zamilovala na první přičichnutí. Stejně jako tradice a rituály původních kultur Ameriky (se kterými je pevně spjata) ji esence vždy vedou zpět ke spojení s Matkou Zemí a rozpomínání se na její pradávnou moudrost v nás.


Esence vnímá jako v síle jemné pomocníky na cestě životem, kteří nás dokáží podpořit a provést různými životními situacemi a navracet nám naši autentičnost. Setkání s čistou silou esencí zprostředkovává skrze masáže pomocí Raindrop techniky a osobní setkání vzešlá z aktivit jejího projektu Esence v kapce.

Těšíme se na vás.


Rezervace místa. Ve zprávě nám prosím dejte vědět termín a počet osob. Děkujeme.