top of page

ne 20. 8.

|

Praha 3

První Dzomsa FEST!

Představte si odpoledne plné smíchu, zábavy, tvořivosti a inspirace. Ať už máte rádi hudbu, umění, fotografování nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, Dzomsa Fest je místo, kde chcete být.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
První Dzomsa FEST!
První Dzomsa FEST!

Čas a místo

20. 8. 12:00 – 21. 8. 22:00

Praha 3, Lucemburská 1261/23, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

O události

Připojte se k nám na této slavnosti a zároveň podpořte naši akci. Máme pro vás připravenou řadu zábavných aktivit - od výkladu karet po hudební koncerty. Harmonicky se vlníme v rytmu hudby, tvoříme inspirativní umělecká díla, fotíme krásné momenty a čteme poutavé příběhy.  Dzomsa Fest je více než jen událost - je to zážitek, který vám nabízí příležitost uvolnit se, být kreativní a užít si den plný zábavy. Tak co na to říkáte? Přijďte a spojte se s námi na Dzomsa Festu!

Jsme přesvědčeni, že si tento den zamilujete stejně jako my. Těšíme se na vás!"

VÝKLAD TAROTU

Dokáže vás život někdy zaskočit a cítíte se zmateni? Potřebujete rychlé odpovědi na vaše nejpalčivější otázky? DZOMSA FEST vám přináší zážitek, který vás může posunout dál. Přijďte na náš speciální tarot event v malebném parku Vinohradské vodárny. Od 13:00 do 17:00 budeme pro vás připraveni se všemi kartami na stole. Ať už se potřebujete rychle zorientovat v situaci, nebo se podívat na aktuální stav věcí, naše tarotová čtení jsou tady jen pro vás. Každé čtení trvá pouze 15 minut - rychlý, ale intenzivní vhled do vaší budoucnosti či současnosti. Hledejte nás v parku, poznáte nás podle našich DZOMSA triček. Přidejte se k nám na DZOMSA FEST a objevte, co vám karty říkají o vašem životě.

RELAXAČNÍ VLNĚNÍ

"Kdy jste si naposledy dopřáli opravdovou pauzu od ruchu světa? Chceme vás zvát na jedinečný zážitek s názvem DZOMSA FEST! Relaxační vlnění bude rozdělené na 4 bloky, které trvají 45  minut a začínají vždy v celou hodinu v rajské zahradě, kde budete obklopeni hladivými tóny kytary a pohybovými technikami, které pracují s živly, naším tělem a psychikou. Je to ideální odpočinek po náročném týdnu, kde si můžete nabrat novou energii a inspiraci. Přijďte se k nám přidat mezi 13:00 a 17:00 a vychutnejte si jedinečný zážitek, který vám přinese klid a harmonii. A jak nás snadno poznáte? Budeme mít na sobě stylová DZOMSA trička! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k relaxaci a regeneraci. Je čas si dopřát něco jen pro sebe.

Focení v ateliéru

Chybí vám jedinečné a nápadité fotky, které by mohly zachytit vaše zvláštní okamžiky? Potřebujete profesionální portréty pro sebe, své děti či s partnerem? Máme pro vás skvělou nabídku! Přijďte na DZOMSA FEST, kde vás bude fotit profesionál Vashke. Během odpoledne si můžete vychutnat příjemnou atmosféru našeho ateliéru a uvolnit se při focení na různá témata. Od 12:00 do 18:00 se budeme věnovat portrétům, situacím, hrátkám se světlem a mnohem více! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost strávit příjemné odpoledne v ateliéru a odnést si domů nezapomenutelné fotky! Zarezervujte si svůj termín už dnes! DZOMSA FEST - místo, kde se vaše vzpomínky stávají nezapomenutelnými.".

TVŮRČÍ WORKSHOP A LITERÁRNÍ ČTENÍ

Ahoj, milovníku literatury! Máš v sobě ukrytého spisovatele a toužíš ho objevit? Chceš se podívat do zákulisí tvůrčího psaní? Potom je právě pro tebe určen náš DZOMSA FEST! Přidej se k nám na workshop tvůrčího psaní, který se bude konat od 14:00 - 15:30. Workshop bude vést naše oblíbená spisovatelka Bětka Bublanová. Pod jejím vedením se ponoříme do základů psaní a objevíme, jak se může tvůj talent rozvíjet. Ale to ještě není vše! Po workshopu na tebe čeká literární čtení od 16:00 do 18:00. Vystoupí tu Kamil Princ - básník a hudebník, Sigma - performativní básník, Kamil Marcel Hodáček - Žižkovský básník, Jan Kholl - spisovatel a novinář a naše oblíbená spisovatelka Jana Prokešová. Nenech si ujít tuto jedinečnou příležitost ponořit se do světa literatury a objevit v sobě spisovatele.

KONCERT V DZOMSE

Nechte své starosti za dveřmi a vrhněte se do závěrečné noci Dzomsa Festu, kde se setkáte s lidmi, kteří sdílejí vaši lásku k hudbě, vínu a dobře strávenému času. Od 19:00 se těšte na koncert plný melodických tónů, které budou rezonovat v srdci Dzomsy. Užívejte si skvělé víno a vychutnejte si chvíle se svými přáteli v útulném prostředí našeho festivalu.

Tato noc je pro vás - pro milovníky hudby, pro přátele, pro ty, kteří si chtějí užít život naplno. Vyberte si svůj nejoblíbenější outfit, připravte se na tanec a přijďte se k nám připojit na Dzomsa Fest!  Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zakončit Dzomsa Fest v plné parádě. Slibujeme vám nezapomenutelný večer plný smíchu, radosti a krásných momentů. Těšíme se na vás!

Vstupenky

Cena

Množství

Celkem

  • Lístek na Dzomsa fest

    250,00 Kč

    Tato vstupenka Vám opravňuje ke vstupu na všechny akce v rámci Dzomsa testu.

    250,00 Kč

    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page