top of page

st 22. 2.

|

Praha 3

Práce s vlastní energií - Praktická část

Workshop práce s vlastní energií s Míšou Matějčkovou

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Práce s vlastní energií - Praktická část
Práce s vlastní energií - Praktická část

Čas a místo

22. 2. 2023 19:00

Praha 3, Lucemburská 1261/23, 130 00 Praha 3-Žižkov, Czechia

O události

V Dzomse nás v magické datum 22.2. znovu navštíví vážený host, Míša Matějčková, která se dostala na světlo světa díky svému videu "2022 FINÁLNÍ BITVA ...aneb CO se skutečně DĚJE ?!" (shlédnout můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=tKeGiXzx0KY ). V listopadu u nás Míša měla besedu nesoucí stejné jméno jako aktuální únorová událost, která se těšila velkému úspěchu. Jednalo se o teoretickou část ve které jsme se naučili jak se udržovat v kontaktu se svou intuicí a nepřetěžovat svoje vnímací kanálky, abychom mohli vždy myslet a a cítit čistě a autenticky :) V rámci nadcházejícího worskshopu nastal čas si to vyzkoušet v praxi a zároveň to bude poslední možnost se na dané téma setkat v rámci workshopu s Míšou živě, následující akce spojené s tímto tématem pak už budou pravděpodobně pouze online :) 

A teď pár slov k workshopu od Míši:

"Moji milí, teorii máme za sebou, nadešel čas praxe. :) Naposledy živě!

Pojďme si společně vyzkoušet vše, o čem jsme si povídali 26.11.2022 v DZOMSE při besedě na totéž téma.

Mám pro vás konkrétní tipy, jak si můžeme pomoci více či méně podprahově k tomu, abychom se cítili dobře a komfortně v jakémkoliv čase či situaci, kterou zrovna prožíváme.

Vyzkoušíme si prakticky několik celkem jednoduchých a prostých technik, jak si "pročistit" své vnímací kanálky, které tolik potřebujeme, abychom se o sebe v čase, kdy nelze věřit ničemu, co nám, kdo zvenku povídá, dokázali bezpečně postarat.

Pokud máme tyto intuitivní kanálky plně funkční, už nás nikdy nikdo nemůže obelstít?...protože my jeho snahy vždycky dokážeme prohlédnout ;)

A na závěr si také vyzkoušíme jak k nám hovoří hlas vlastní intuice ;)

Pojďme si užít příjemné dvě hodinky našeho společného času a třeba si i "vzájemně dobít" baterky pochopením souvislostí a probuzením vlastní síly - v praxi ♥"

Vstup: 250 Kč

Sdílet událost

bottom of page