top of page

út 20. 12.

|

Praha 3

Divadlo pro děti - Trosečník Robinson

Hravé, dobrodružné, činoherně - mimické představení pro děti. Příběh o touze po dobrodružství, o dětské duši v každém z nás, o síle představivosti.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Divadlo pro děti - Trosečník Robinson
Divadlo pro děti - Trosečník Robinson

Čas a místo

20. 12. 2022 17:30 – 19:00

Praha 3, Lucemburská 1261/23, 130 00 Praha 3-Žižkov, Czechia

O události

Cena vstupenky 150,- / osoba, děti obdrží malý dárek.

Rezervace nutná, těšíme se na Vás.

Příběh o touze po dobrodružství, o dětské duši v každém z nás, o síle představivosti. Příběh o umění přežít v divoké přírodě, střetu odliš- ných kultur a přátelství. O tom, že se člověk nemá do dobrodružství vrhat nepřipravený, ale musí se nejdříve hodně naučit, aby si dokázal poradit v různých nečekaných situacích. A také o tom, že všude dobře, ale doma je nejlépe.

Volně na téma románu Daniela Defoa Robinson Crusoe.

Divadelní postava malíř pokojů, prožije spolu s dětmi příběh inspirovaný jeho dětskou touhou stát se statečným námořníkem. Společně musí přijít na to, jak přežít v divoké přírodě, rozdělat oheň, postavit si dům i o tom, jak je pro člověka důležité nebýt sám. Všechny jeho pracovní nástroje se silou představivosti a stržením do víru dobro- družství mění na lodě, zvířata, lidojedy, piráty, mluvícího papouška a další rozmanité věci.

Trosečník Robinson je interaktivní činoherně mimické před- stavení, určené pro děti mateřských škol a prvního stupně základní školy. 

Délka představení 55 až 60 minut, bez přestávky.  Při představení se nepoužívá zvuková aparatura.

Sdílet událost

bottom of page