Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

Peru - obdivuhodná země kondorů


Vydejme se na cestu... do čarokrásné země, kde stále ještě dýchá původní styl života a spí památky dávné historie v čele s Inckou říší.

Po více jak 35ti hluboce poznávacích cestách do Peru a jižní Ameriky jsem připravila netradiční promítání, které vás vytrhne z každodenního shonu a přeladí na jiný životní rytmus. Alespoň na dvě hodiny... Nechte se unést do úchvatně rozmanité krajiny, seznamte se s věčným úsměvem peruánců, jejich čistým srdcem a otevřeností, poznejte život domorodých obyvatel z různých koutů této země i kapku z jejich tradičních rituálů.

Vydejte se do klasicky známých, ale i turistům skrytých posvátných míst v horách, v poušti, u oceánu... a vstřebávejte poselství, která zde zanechala zdejší historie. Peru je zemí, která vás v mnohém překvapí a dostanete chuť vše poznat na vlastní oči. Dotknout se, ochutnat, prožít, uvidět. Budu ráda vaším průvodcem při tomto nevšedním promítání i později na cestách skutečných, nejen za indiánskou moudrostí, ale za poznáním jako takovým...

Kdo je Míša Petersen?
V peruánských Andách ji nazývají Nusta. Má toulavé boty a jak sama říká, v dálavách Jižní a Střední Ameriky nalezla hluboké poselství pro sebe i svou práci. Setkání s krásou a silou těchto zemí, mystika původních indiánských kmenů a moudrost jejich stařešinů a šamanů to vše pro ni bylo spouštěčem hluboké transformace. Nalezení sebe sama.

A nyní, už po mnoho let a nejen touto cestou inspiruje druhé, aby vyslyšeli volání své duše a šli za svými sny. "Podstatou je dělat všechny věci pravdivě, Srdcem, umět naslouchat sobě i druhým..."

Prosíme o včasnou rezervaci - limitovaný počet míst

můžete si zakoupit vstupenku v předprodeji za 100,-, nebo si rezervovat místo - platba na místě 150,-

Těšíme se na vás.


Můžete si zakoupit vstupenku v předprodeji za 100,- nebo si rezervovat místo - platba na místě 150,-

Rezervace místa. Ve zprávě nám prosím dejte vědět termín a počet osob. Děkujeme.