Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

Blog Honzy R

Po devět věků na Yggdrasilu visel jsem a runy my byly předány, stal jsem se jimi, do kostí se mi vypálili, pohled svévolnictví jsem odevzdal, toto jsem lidem přinesl...

Dnes se podíváme a na barvy a projdeme si jejich základní škálu vlastností. Každá barva má svůj rozsah vibrací a podporuje, či zeslabuje řadu našich vlastností. Barva je barva, jsme to my, kdo svými rozhodnutími, sympatiemi, reakcemi a prožíváním vše zesilujeme do plusu či minusu a podle toho vypadá náš každodenní život.

Zdravím vás v den čtvrteční, pojďme se dnes podívat na základní principy, pomocí nichž se učíme začít žít jako lidské bytosti, kráčející ruku v ruce s řádem. Tím nejpodstatnějším principem, který nás provází a učí, je karma.

Pojďme se dnes podívat na téma, ve kterém děláme všichni boty, všichni se s ním učíme a všichni jsme si v něm vytvořili zbytečné komplikace. Je to hlavně tím, že to všichni řešíme. Teď se mohou ozvat miliony hlasů, které začnou tvrdit, že to jinak nejde, protože tohle a tamto a ... STOP.

Při jakékoliv praxi a disciplíně přijde každý časem na to, že nejsinější slovo, které dokážeme vyslovit, je DĚKUJI. Nejdřív ho vyslovujeme zatížení hlavou, občas myslíce, že vědět to stačí a taky ho tak používáme. Často to kombinujeme s prožíváním a pocity z druhé čakry no a ve finále to má obojí dosah jako sláva dnů zašlých.

Pojďme se dnes podívat na princip a aspekty smrti a transformací, vůči kterým jsme si vytvořili strachy a obavy a tím v podstatě začali touto nedílnou součástí života pohrdat, což v důsledku, kromě jiného, přináší život polovičatý, neužitý, plytký. Zkrátka spousta z nás si vytvořila model, ve kterém přežívá do smrti a nežije.

Dnes se podíváme na pomocníka a průvodce, který již lidem slouží po mnohá staletí. Hloubajíc se v historii o tarotu, dostaneme se do starého Egypta, dostaneme se do čtrnáctého, patnáctého a šestnáctého století, cesta nás provede romantismem století devatenáctého a spirituální obrodou začátku století dvacátého. Dojdeme k zajímavému cíli a uvědomění....

Luna nás především učí návratu k intuici a ke schopnostem rozlišovat vize od iluzí a především od těch iluzí, kterými jsme obelhali sami sebe. Lunární principy nalezneme i v sobě, zejména v oblasti šesté čakry. Ta, sama o sobě, je takovou malou Lunou. Mluvíme o ní jako o třetím oku, lehce zapomínajíc, že máme těch očí ( principů nazírání )...

Říj 20

O STROMECH

Stromy jsou národ, bez kterého by život na této planetě byl pro nás zcela nemožný. V našem vesmíru jsou dvě základní životní formy, ze kterých se vyvíjejí rozličné národy a civilizace. Jedna je na bázi vodíku, druhá kyslíku. Do té druhé kategorie patříme my a proto jsou stromy pro nás důležité.