Služby & blog Honzy R.

Nabídku služeb naleznete pod  blogem.

Těšíme se na spolupráci.

Tarot Reading

Výklad karet

Pro všechny, kdož se potřebují zorientovat ve své současné situaci, nahlédnout do příčin věcí v minulosti a inspirovat se změnami, díky kterým si přestáváme vytvářet disharmonická zacyklení, které ovlivňují naší budoucnost. 


CENY VÝKLADU:

30 min. .............400,- Kč

60 min. .............800,- Kč

 

Na výklad se lze objednat na čísle: +420 724 790 932.

Worker with Ladder

INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLA 
PRÁCE S ENERGIÍ

Je zde pro všechny, kteří se rozhodli na sobě dlouhodobě pracovat.

Na škole se učíme :- poznávat živly, osvojovat si cvičení s nimi, díky kterým nastolujeme rovnováhu na psychické a fyzické úrovni.

 

Poznávat sebe, své tělo a především svoji povahu, učíme se vnímat souvislosti mezi naší povahou a fungováním našich orgánů, ukazujeme si, jaké dlouhodobé změny můžeme tvořit se svou povahou pro nabytí rovnováhy, ukazujeme si jaké fyzické cviky a aktivity je třeba začlenit do života, neb na hmotu se při "duchovní cestě" často zapomíná. 

Každý je jiný a jeho cesta odlišná. 

Cílem školy je probouzet v sobě maximální potenciál propůjčených vlastností a být soběstačnou jednotkou.

Koho zaujmou runy, můžeme se společně vydat poznávat sebe a Vesmír přes runovou stezku.
 

CENA ŠKOLNÍ HODINY :90 min - 800,- Kč


Pro více informací a přihlášení mě kontaktujte nejlépe na telefonu:

+420 724 790 932.

Tarot Cards

Škola tarotu

Škola probíhá v Kafe Atrium

 

Co se všechno naučíme?Na samotném začátku se seznámíme s principy, které tarot symbolizuje. Osvojení základních principů nám umožní lépe porozumět významům jednotlivých karet a přirozeně se orientovat ve výkladu. Prozkoumáme souhru karet z velké a malé arkány a ukážeme si, jak detail vytváří celek a celek detail a jak se vzájemně doplňují a snoubí. Povíme si o živlech a o jejich základních vlastnostech, což nám pomůže pochopit význam a symboliku karet malé arkány. Právě osvojení si těchto principů nám nejvíce pomůže pracovat s tarotem komplexně při výkladech i meditacích.


V pozdějších lekcích se naučíme počítat tzv. Tarotový horoskop a ukážeme si, jak nám dokáže být nápomocen při práci se sebou i s klienty. Každý rok je pro nás něčím specifický a to je právě to, co nám tarotový horoskop poodhaluje. Zjistíme tak náš celoživotní princip, který vypovídá o tom, co v tomto životě máme rozvíjet, zušlechťovat, zmírňovat a transformovat. Ukáže nám desetileté cykly, které nás provází a u kterých se můžeme všimnout karmických principů, které máme ve svých životech. Kdo školu povede? Naším průvodcem a učitelem na tarotové cestě bude Honza.

 

Jak se na školu přihlásím?

Napište nám e-mail na info@kafeatrium.cz

S dotazy se obracejte přímo na Honzu na tel. 724790932. 

Kurz stojí 2700 Kč. Součástí ceny je 9 lekcí a komplexní skripta, která budou vaše. Na lekce můžete přicházet i jednotlivě, samostatná lekce stojí 350 Kč (v tomto případě se skripta platí zvlášť). 

Pro celistvý zážitek doporučujeme absolvovat celý kurz. 

Jaká je kapacita? - Kapacita kurzu je omezená na 8 osob.