Otevřeno Po - Pá 11:00 - 19:00

Blog Honzy R

Všichni máme podvědomou a vědomou touhu někam patřit a klameme se pocitem, že to tak není. Všichni neustále patříme do Vesmíru a na naší cestě za poznáním jsme všichni neustálou součástí veškerenstva. Náš pudový pocit vyplívá ze vzpomínek na naše zvířecí inkarnace a z pozorování živočišné říše. Na našich přednáškách a kurzech a i zde v předešlých...

Krásnou sobotu všem! V tomto týdnu nám Hromnice odstartovali přípravu na jaro. Co všechno se tímto obdobím vlastně spouští? K vytvoření celého obrazu si nejdříve zacestujeme lehce do minulosti o deset let zpátky.

Každý, kdo se vydal do krajin spirituality a započal se zajímat o svůj individuální rozvoj, se setkal s meditačními technikami a dozvěděl se, že bez meditace to zkrátka nejde a od určitých fází našeho vývoje se bez ní nepohneme.

Po devět věků na Yggdrasilu visel jsem a runy my byly předány, stal jsem se jimi, do kostí se mi vypálili, pohled svévolnictví jsem odevzdal, toto jsem lidem přinesl...

Dnes se podíváme a na barvy a projdeme si jejich základní škálu vlastností. Každá barva má svůj rozsah vibrací a podporuje, či zeslabuje řadu našich vlastností. Barva je barva, jsme to my, kdo svými rozhodnutími, sympatiemi, reakcemi a prožíváním vše zesilujeme do plusu či minusu a podle toho vypadá náš každodenní život.

Zdravím vás v den čtvrteční, pojďme se dnes podívat na základní principy, pomocí nichž se učíme začít žít jako lidské bytosti, kráčející ruku v ruce s řádem. Tím nejpodstatnějším principem, který nás provází a učí, je karma.

Pojďme se dnes podívat na téma, ve kterém děláme všichni boty, všichni se s ním učíme a všichni jsme si v něm vytvořili zbytečné komplikace. Je to hlavně tím, že to všichni řešíme. Teď se mohou ozvat miliony hlasů, které začnou tvrdit, že to jinak nejde, protože tohle a tamto a ... STOP.

Při jakékoliv praxi a disciplíně přijde každý časem na to, že nejsinější slovo, které dokážeme vyslovit, je DĚKUJI. Nejdřív ho vyslovujeme zatížení hlavou, občas myslíce, že vědět to stačí a taky ho tak používáme. Často to kombinujeme s prožíváním a pocity z druhé čakry no a ve finále to má obojí dosah jako sláva dnů zašlých.